Kiirelt möödus talvehooaeg

Niisiis, jälle on märkamatult möödunud kuud ning ma pole ennast ikka ja jälle siin blogis näole andnud. Seda ikka juhtub. Mul pole olnud meeleski vahepeal blogi kirjutada, muust kirjutamisest rääkimata. Tegelt valetan – olen vahepeal oma raamatut veidikene pusinud, aga nii huvitavad ajad on olnud, et ei ole õieti seda teha saanud ka… Aga siis lähemalt veidikene…

Talvehooaeg on Ho’s (see on National Park Taverni hüüdnimetus) möödunud väga kiiresti ja tegevuserohkelt. Kui ma eelmisel korral kirjutasin oma blogi, siis ei olnud veel kõik inimesed kohale tulnudki sinna. Juuli keskpaigaks olid kõik püsielanikud olemas ja toad täis – vist rääkisin sellest ka natukene. Meil oli seal suhteliselt kirju seltskond. Argentiinlased, ameeriklased, tsehhid, itaallane, kaks eestlast (!), venelane, sakslased, uusmeremaalased, austraallane, britid, prantslased ning ka üks šotlane ka.

Nagu ma juba eelmises postituses mainisin, siis meist kõigist sai seal nagu omaette perekond – juhtus nii et tegime koos süüa teinekord või istusime veiniklaaside taga ning vahtisime filme või dokumentaale. Tülisid ega paha soovimisi ei olnud ning üldiselt kõik said omavahel hästi läbi.

Tutvustan siis ka kiiresti inimesi, kellega ma seal ringi tsillisin ja headeks sõpradeks sain:

Septembri lõpus pidin ma aga lahkuma oma tööpostilt – siiski omal valikul ja pidin kõikide oma sõpradega hüvasti jätma. Ma ei oleks uskunud enne, kuidas on paari kuuga inimestega võimalik nii kokku kasvada, et lausa valus oli lahkuda.

NP Taverni omanikuga Teeshiga saime nende kuude jooksul, mis ma tema katuse all elasin, ikka väga headeks sõpradeks. Kuna ma töötasin tema heaks kaa ning olin talle igati abiks, siis me veetsime väga palju aega koos. Jään teda vast kõige rohkem igatsema – ta on üks toredamaid inimesi keda ma siin Uus-Meremaal kohanud olin. Omavahel juba naljatasime, et ta varsti lapsendab mind ära kui ma seal kauem oleks edasi olnud.

Seega – oli aeg edasi liikuda ja seda ma ka tegin.

Aga sellest pajatab juba uus postitus…

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.